Jsme hlavním partnerem pro demontážní práce na projektu společnosti PTC PressEngineering

Společnost PTC PressEngineering, z německého Oberhausenu patřící do celosvětově působící skupiny SCHOLPP Gruppe, si vybrala společnost MONTANA za svého hlavního partnera pro mechanickou a elektro demontáž lisovací linky 34 na hale M15 v mladoboleslavském závodě Škoda Auto.

 

Více jak 20 pracovníků společnosti MONTANA postupně odborně demontuje kompletně celý lis, který v následujících měsících projde celkovou repasí.

 

Společnosti PTC poskytujeme i další podpůrné práce včetně těžké mechanizace potřebné k demontáži a věříme, že pracovníci PTC budou využívat naší podpory po celou dobu trvání jejich projektu v Mladé Boleslavi.

 

Hlavními faktorem, proč si PTC naši společnost vybrala, byla naše dlouhodobá zkušenost s montážními a demontážními pracemi v závodě Škoda Auto a naše odborné personální a dílenské zázemí v Mladé Boleslavi.

 

Pro PTC je to již několikátá repase velké lisovací linky, a proto je MONTANA velmi vděčná za důvěru projevenou projektovým vedením PTC. Po náročném výběrovém řízení se navíc projektu účastníme jako jedni z mála ryze českých, lokálních dodavatelů.

 

Pokud hledáte zkušeného partnera i vy, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktní stránky.

AKTUALITY

O NÁS

Společnost MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav prošla od svého založení v roce 1993 značným vývojem.

 

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí v Mladé Boleslavi a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

 

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001.

Copyright ©2018

KONTAKT

MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav

Pod Borkem 313

293 01 Mladá Boleslav

 

E-mail: montana[at]montana-mb.cz

Tel: +420 326 731 840

 

DUNS: 495172058

 

Ke stažení

  •