Automatizujeme pracoviště s Universal Robots

V únoru 2017 se naše mateřská společnost DREAMland stala oficiálním distributorem dánské společnosti Universal Robots, lídra na trhu kolaborativních robotů. I pro nás, pro MONTANU, to znamená velký milník. Společně s DREAMlandem můžeme nabízet zájemcům kompletní řešení, od prodeje přes návrh až po finální realizaci včetně programování.

 

“Kolaborativní robotika je bezesporu trendem dnešní doby. Robot se může pohybovat bezprostředně vedle pracovníka a může zastávat monotónní operace místo člověka. Není již potřeba na něj stavět žádné oplocení nebo bariéry. Vidíme veliký potenciál pro růst a věříme, že i v letošním roce se najde řada společností, které nasadí svého prvního Universal Robota do výroby. Budeme u toho velmi rádi participovat”, říká František Kysela, jednatel společností DREAMland a MONTANA.

 

V současné době jsou již dva projekty s roboty UR10 řešeny ve spolupráci obou společností. Již na konci minulého roku byla otestována možnost kontrolního pracoviště, kdy robot kontroluje kvalitu přístrojové desky pomocí kamery Omron. Během 2Q/2017 bude toto řešení nasazeno u klienta.

V případě zájmu o řešení s využitím robotů od Universal Robots nebo o demonstrační ukázku nás neváhejte kontaktovat.

 

 

O společnosti DREAMland

 

Společnost DREAMland se již řadu let pohybuje v oboru řídicích systémů na bázi PLC. Specializujeme se na oblast průmyslové automatizace, zejména na opravy dílů a diagnostiku, dodávky nových a repasovaných dílů a odkup dílů a technologie.

 

Jako jedni z prvních jsme přišli na český trh s opravami a dodávkami repasovaných dílů Siemens, Allen Bradley, Omron a dalších značek.

 

Disponujeme vlastním opravárenským centrem a skladem o rozloze 1 800 m2, ve kterém máme více jak 35 000 položek. Naše služby nyní využívají zákazníci z 65 zemí celého světa. Firma zaměstnává 28 pracovníků.

 

Více informací naleznete na www.dreamland-plc.cz

 

O společnosti Universal Robots

 

Společnost Universal Robots byla oficiálně založena v roce 2005 s cílem zpřístupnit robotickou technologii malým a středně velkým podnikům. V roce 2015 byla vyhlášena jako č. 25 mezi Smartest Companies 2015 na seznamu MIT Technology Review.

 

Více informací o produktech a historii na https://www.universal-robots.com/cs/o-ur/na%C5%A1e-historie/

AKTUALITY

O NÁS

Společnost MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav prošla od svého založení v roce 1993 značným vývojem.

 

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí v Mladé Boleslavi a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

 

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001.

Copyright ©2018

KONTAKT

MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav

Pod Borkem 313

293 01 Mladá Boleslav

 

E-mail: montana[at]montana-mb.cz

Tel: +420 326 731 840

 

DUNS: 495172058

 

Ke stažení

  •