Průmyslová automatizace

Automatizaci výroby pro vás zajistíme od návrhu až po konečnou realizaci

 

V oblasti průmyslové automatizace se pohybujeme již řadu let. Za tuto dobu jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností s vývojem a výrobou jednoúčelových strojů, dopravníkových systémů, robotizovaných pracovišť i konstrukcí kompletních technologických celků.

 

Silné technologické zázemí firmy MONTANA čítající zejména vlastní strojní výrobu, zámečnické služby i elektroinstalace, nám umožňuje realizovat projekty na klíč – bez závislosti na dodávkách subdodavatelů. Na poli průmyslové automatizace také spolupracujeme s předními evropskými výrobci, jako jsou Siemens, Rexroth, Fanuc, Kuka, Festo, Balluff, Wago, Sick, Schmersal a mnoho dalších.

 

Díky tomu jsme schopni pružně reagovat na vaše požadavky a nabídnout vám taková řešení, která jsou pro vás maximálně přínosná a efektivní.

 

 

 

 

 

 

MontyScan 1.0

MontyScan 1.0 je softwarový nástroj speciálně vyvinutý společností MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav, který umí s pomocí kamery a sady čidel vyhodnocovat reálně nasnímané vzorky a porovnat jejich konkrétní stav s parametry vzorku v databázi.

 

V rámci prvního nasazení je MontyScan 1.0 využíván pro testování přístrojových desek, kde probíhá snímání vzorku kamerou OMRON umístěné na kolaborativním robotu UR10 ve dvou polohách a v databázi ji porovnává s parametry definovanými pro 120 variant produktu. (viz demonstrační video klip)

 

MontyScan 1.0 komunikuje s PLC (Simatic S7-1200), ve kterém běží program pro samotné řízení stroje a dále zprostředkuje komunikaci s Robotem (Profinet rozhraní) a kamerou OMRON (TCP/IP rozhraní).

 

Systém je plně modulární a uživatelsky konfigurovatelný a spolu s kamerou a robotem může být velmi flexibilně nasazen pro další kontrolní pracoviště.

 

Integrace robotů Universal Robots

MONTANA integruje kolaborativní roboty značky Universal Robots, jejichž oficiálním distributorem pro Českou republiku a Slovensko je naše mateřská společnost DREAMland, spol. s r.o.

 

Univerzálnost těchto robotických ramen umožňuje jejich integraci do téměř jakékoliv oblasti průmyslu, kde se okamžitě stanou přínosnými členy týmu.

 

Řada kolaborativních robotů Universal Robots se v současnosti pyšní třemi modely: UR3, UR5 a UR10 – každý je pojmenovaný podle své nosnosti v kilogramech a každý má vynikající kolaborativní schopnosti.

 

Pokud máte zájem o bližší informace o nabídce kolaborativních robotů Universal Robots a možnostech jejich integrace ve vašem provozu, neváhejte se na nás obrátit.

 

V oblasti průmyslové automatizace nabízíme:

 

 • vývoj a konstrukce ve 2D/3D CAD & CAE (AutoCad 2010, Inventor 2011, EPLAN Electric P8),
 • vývoj a aplikace SW vybavení pro PLC a PC řídící systémy,
 • vizualizace procesů pomocí HMI a PC panelů,
 • jednoúčelové stroje a zařízení,
 • automatické či poloautomatické stanice,
 • dopravníkové systémy a řízené montážní linky,
 • robotizovaná pracoviště,
 • modernizace stávajících technologií,
 • dálková správa strojů a zařízení,
 • návrh a výroba rozvaděčů NN,
 • kvalifikované elektromontážní práce,
 • hydraulika.

 

Chcete se dozvědět bližší informace nebo naše reference?

Všechny dotazy vám ráda zodpoví:

Bc. Markéta Pešlová

+420 602 200 735

marketa.peslova[at]montana-mb.cz

AKTUALITY

O NÁS

Společnost MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav prošla od svého založení v roce 1993 značným vývojem.

 

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí v Mladé Boleslavi a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

 

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001.

Copyright ©2018

KONTAKT

MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav

Pod Borkem 313

293 01 Mladá Boleslav

 

E-mail: montana[at]montana-mb.cz

Tel: +420 326 731 840

 

DUNS: 495172058

 

Ke stažení

 •