Údržba, montáže a demontáže

Sehraný tým vybavený na montáže i demontáže

 

S některými našimi klienty spolupracujeme v oblasti údržby nyní již 18 let. Náš tým je přitom velmi flexibilní a dokáže se plně přizpůsobit vašemu provozu. Naši pracovníci se starají o zařízení klientů většinou celoročně a v případě potřeby je jejich množství navýšeno pro minimalizaci prostojů způsobených odstávkou zařízení.

 

Nemáte oddělení údržby nebo potřebujete posílit váš údržbový tým bez nutnosti zaměstnání nových pracovníků?

 

Nabízíme vám kompletní outsourcing oddělení údržby. Naši zkušení pracovníci s dlouholetou praxí, vlastním nářadím a zázemím plně vybavené dílny, se o vaše zařízení postarají dlouhodobě i krátkodobě.

 

Kromě pravidelného servisu zajišťuje náš tým vyškolených montážníků také instalaci nových zařízení vyrobených u nás v MONTANĚ. Takováto realizace si často žádá uvolnění místa původním zařízením. I s tím si naši plně vybavení technici hravě poradí!

 

Demontáže jsme zvyklí provádět i za plného provozu, během celozávodních dovolených či sezonních odstávek. Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme připravit přesný harmonogram demontáže i zajistit veškeré potřebné nářadí a techniku (plošiny, jeřáby a nebo třeba speciálně připravený stroj Manitou) a to včetně transportu a případné likvidace.

 

Chcete se dozvědět bližší informace nebo naše reference?

Všechny dotazy vám rád zodpoví:

Ing. Miloslav Fryml

+420 606 601 709

miloslav.fryml[at]montana-mb.cz

AKTUALITY

O NÁS

Společnost MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav prošla od svého založení v roce 1993 značným vývojem.

 

Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí v Mladé Boleslavi a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem.

 

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001.

Copyright ©2018

KONTAKT

MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav

Pod Borkem 313

293 01 Mladá Boleslav

 

E-mail: montana[at]montana-mb.cz

Tel: +420 326 731 840

 

DUNS: 495172058

 

Ke stažení

  •